MALOVANÉ TRAPUNTO

 Rádi zkoušíte nové věci, které nejsou úplně klasické?

 

Patchwork je fajn, ale chtělo by to přidat něco nového?

 

Netrváte nutně na dodržování tradičních postupů a jste ochotni si hrát?

Tak pojďme na to.  

Co je malované trapunto?

Tento pojem nikde nehledejte, protože je to moje spojení. Spojení dvou technik – jedna je z oblasti patchworku a ta druhá je prostě malování. 

Ale nemusíte se bát, že je nutné umět malovat. Vůbec ne. Jsou to spíše takové omalovánky. Skvělá relaxace. A výsledkem je krásný výtvor, který si třeba pověsíte na zeď. 

Malované trapunto můžete pojmout moderně, nebo klasicky, fantazii se meze nakladou. A jestli jste už se mnou absolvovali nějaký kurz, ať živý nebo on-line, tak víte, že já vás v rozletu rozhodně omezovat nebudu.

.V kurzu dostanete návody a šablony na celkem 10 vzorů, které jsem vytvořila přímo pro tento kurz. Fotky výrobků vidíte níže a v případě, že jsem k danému výrobku napsala i článek na blog, je možné se kliknutím na fotku dostat na tento článek.  

Za použití techniky, kterou vám podrobně vysvětlím, si můžete navrhnout vzory vlastní a třeba je i zkonzultovat. Zda je jejich uskutečnění reálné, jak postupovat, co dříve a co později, vše je důležité a já vám budu k dispozici. 

Možná si říkáte, že neumíte volně quiltovat, proto kurz není pro vás. 

Nebudu vám zastírat, že volné quiltování je výhodou. Ale není nezbytnou podmínkou, protože i s rovným šitím můžete dělat zázraky, když se nebudete bát a uvědomíte si, že vás nic neomezuje. Jen nedostatek odvahy nebo přesvědčení, že to nejde. 

Jistě, kolečka s rovným šitím neuděláte, ale je spousta jiných možností.  

Kurz není určen pro začátečníky, kteří se teprve učí zacházet se strojem a zatím neslyšeli, co je to patchwork a quilt. Přepokládá se základní informovanost o tvorbě sendviče, lemování a další základní technické záležitosti v oblasti patchworku a quiltu.

 Kurz se koná v uzavřené facebookové skupině 

  • videa s návody jsou všechna vložena ve skupině a jsou všem účastníkům plně k dispozici bez časového omezení, můžete se k nim kdykoliv vracet
  • videa na sebe nenavazují, ale technické věci vysvětlené v některém z předcházejících videí už znovu neopakuji (nebo alespoň ne tak detailně)
  • ve skupině jsem k dispozici – můžete se ptát nebo třeba konzultovat vaše návrhy vytvořené touto technikou

Cena kurzu je 3 000,- Kč

Kurz je otevřený

 
Po odeslání přihlášky obdržíte na Vámi zadaný e-mail zprávu s údaji k platbě a informace o potřebných pomůckách.
Pokud jste mail nedostali, nahlédněte do hromadných zpráv, případně do spamů. Pokud jej nenajdete ani tam, kontaktujte mě prosím přímo na adrese info@janadohnalova.cz