ONLINE KLUB TEXTILNÍHO TVOŘENÍ

Rádi šijete různé bytové doplňky nebo třeba kabelky?

Zajímá vás patchwork, quiltování a jiné hraní si s textilem?

Jste rádi, když dostanete podrobný videonávod se všemi radami, vychytávkami a přesné šablony?

Uvítáte možnost se zeptat na radu, když vám není něco úplně jasné?

Tak právě pro vás jsem vytvořila tento klub.  

 

 

Návod 1/2023

 

 

Návod 2/2023

 

 

Návod 3/2023

 

 

Celoroční klubový projekt

Patchworková deka

 Roční členství v klubu

  • Budeme společně tvořit po celý rok.
  • Čeká vás 10 návodů s podrobnými videi a šablonami, podle kterých si vytvoříte hotový výrobek. A někdy i více protože si různé motivy rozpracujeme na použití pro různé výrobky.
  • Videa a všechny další podklady budete mít k dispozici v členské sekci na tomto webu a máte k nim přístup bez časového omezení. Návody z období, které jste si zakoupily, vám zůstávají stále přístupné.
  • Ke klubu je vytvořena uzavřená facebooková skupinu, kde se můžete ptát na vše, co vám není jasné a také sdílet s ostatními svou vlastní práci.
  • Návody budou přístupné vždy od 15. každého měsíce s výjimkou července a prosince, kdy si uděláme prázdniny.
  • Kromě 10 návodů, které dostanete v každém případě, můžete počítat i s nějakým bonusem. Zaujme-li mě něco, ráda se s vámi o to v klubu podělím a ukážu, jak na to. Bonusy budou k dispozici pouze při koupi ročního či půlročního členství, nikoliv při následné koupi jednotlivých návodů (viz níže). Můžete to brát jako poděkování za důvěru.
  • Na úvodní fotce vidíte výrobky, které jsem navrhovala a tvořila pro ně návody do kurzů či do Janina občasníku (e-časopis s návody) To pro představu, kudy se může naše cesta ubírat 🙂
  • Budeme se věnovat především vlastním vzorům, méně podstatné pro nás budou speciální střihy. Nečekejte proto nějakou střihově vymazlenou kabelku, ale jednodušší kabelku s vymazleným vzorem ano. 
  • Tvořit budeme polštáře, ubrusy, nástěnné quilty, taštičky a třeba i nějakou tu kabelku. Budeme to prokládat barvami, protože s nimi také moc ráda pracuju. Nebudeme se zde ale učit vlastní techniku barvení látek reaktivními barvami, na to je zapotřebí samostatný kurz, který je k dispozici zde.
  • Předplatné se všemi výhodami si můžete zakoupit před začátkem období, kdykoliv v jeho průběhu a také po skončení období. Údaje ke vstupu do členské sekce obdržíte po uhrazení zakoupeného členství. 

Půlroční členství v klubu 

Pro půlroční členství v klubu platí stejné podmínky, jako pro roční členství.

Prvním pololetím roku se rozumí leden – květen, celkem 5 návodů, druhým pololetím pak červen – prosinec, také celkem 5 návodů (červenec a prosinec máme prázdniny). 

Údaje ke vstupu do členské sekce obdržíte po uhrazení zakoupeného členství. 

Měsíční členství v klubu 

Pro měsíční členství v klubu platí stejné podmínky, jako pro předcházející dvě s tím, že dostanete přístup k návodům zveřejněné v zakoupeném měsíci včetně případných bonusů.

Měsíční členství bude možné zakoupit vždy jen do 14. dne v měsíci, protože 15. dne měsíce zveřejňuji návod pro příslušný měsíc. Do 14. ledna tedy můžete zakoupit lednové členství, od 15. ledna do 14. února pak únorové členství atd. Jedná se tedy o předplatné.

Údaje ke vstupu do členské sekce obdržíte po uhrazení zakoupeného členství.   

Možnost koupě jednotlivých návodů

Po ukončení pololetí bude možné zakoupit i vybrané jednotlivé návody za cenu, která bude záviset na jejich náročnosti, nejméně však za 400,- Kč. Při zakoupení jednotlivých návodů nevzniká nárok na vstup do FB skupiny vytvořené ke klubu ani na bonusy. 

Máte-li ke klubu jakékoliv dotazy, ptejte se prosím na adrese info@janadohnalova.cz
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.